pipbd (pipbd) wrote,
pipbd
pipbd

Стародавні сильні молитви.

Древня молитва

Та будуть світлі мої думки, бо вони стануть словами. Так будуть чисті мої слова, бо вони стануть справами. Та будуть милостиві мої справи, бо вони стануть характером. Так буде божественним мій характер, бо він стане долею моєї. Я приймаю і люблю себе. Я приймаю і люблю світ. Я приймаю і люблю Бога. Воістину, Я - спадкоємець Владики Всесвіту. У моїх руках усі багатства. У моєму серці всі скарби. У моїй свідомості все таланти. Я творець долі. І кожен для мене - Всесвіт.

*******************

Господи, Боже мій! Сподоби мене бути знаряддям миру Твого. Щоб я вносив любов туди, де ненависть. Щоб я прощав - де ображають. Щоб я сполучав - де є сварка. Щоб я говорив правду - де панує оману. Щоб я споруджував віру - де тисне сумнів. Щоб я збуджував надію - де мучить відчай. Щоб я вносив світло в темряву. Щоб я збуджував радість - де горе живе. Господи, Боже мій, сподоби, не щоб мене втішали, але щоб я втішав. Не щоб мене розуміли, але щоб я інших розумів. Не щоб мене любили, але щоб я інших любив. Бо хто дає - той отримує. Хто забуває себе - той знаходить. Хто прощає, тому проститься. Хто вмирає - той прокидається в Вічного Життя. Амінь.

**********************

Цю молитву дав бачить старец.Она написана на паперті Чудова монастиря Михайла Архістратига

Господи Боже, Царю Безначальний! Пішли Господи, Архангела Твого Михайла на допомогу синові Твоєму (ім'я) вилучення його від ворог його видимих ​​і невидимих. Про Господній Михайла Архангеле! Демонів нищівний, заборони Своїм всім ворогам борються зі мною, сотвори їх яко вівці порох на вітрі. Про Господній Великий архангелу Михаїлу! Архістраже, шестокрилатих першим княжити, воєвода Небесних сил-Херувим і Серафим і всіх святих. Про угодний Михайла Архангеле! Зберігачу невимовний буди у мені, великий помічник, у всіх образах і скорботах, печалях, у пустелях, на роздоріжжях, на річках і на морях тихе пристановище. Визволи мене, великий Михайла Архангеле, від всяких принад лукавих диявольських, егда почує мене, сина свого (ім'я), що молиться тобі і кликав би Ймення твоє святе, прискорить на допомогу мені і почуй молитву мою. Про Великий архангелу Михаїлу! Переможи вся противящихся мені силою Чесного Животворящого небесного Хреста Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці, святих ангелів і святих апостолів, святого пророка Божого Іллі, святого великого Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця, святого Андрія Юродивого, святих велико-мучеників Микити і Євстафія, преподобних батько і святих святителів і мучеників і всіх святих Небесних сил. О великий Архангеле Михайла! Помози мені, грішному синові твоєму (ім'я), визволи мене від боягуза, потопу, від вогню і меча, від марні смерті, від усякого зла і від ворога облесливого і від бурі наносімия, і від лукавого ізбави мя, великий Михайла Архангеле Господній, завжди нині і повсякчас і на віки віків. Амінь.http://family-shot.ru/
Спонсор поста:
http://www.artlebedev.ru/everything/medicina/
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments